درآستانه تحویل سال و عید نوروز؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر به مناسبت سال نو

۲۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۸ کد : ۵۵۲ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۲۷۱
پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر به مناسبت سال نو

دکتر حسن براتی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به مردم شریف و ولایتمدار دارالمومنین شوشتر و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر تبریک گفت. 
متن پیام وی به شرح زیر است:

به نام خدا
ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی...

بهار با بشارت طراوت و تازگی می رسد و در گذاری که بادها و طوفان ها بسی شمع ها و چراغ ها را فسرده و خاموش می کنند نسیم باد نوروزی با اعجاز رستاخیزی خود چراغ دل را به تماشای جمال و جلال الهی روشن می سازد؛ و بر ماست که این فرصت سبز را مغتنم بدانیم و همت طلبیم تا به مدد" مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ " طالب سالی باشیم که آغازش امید و انجامش رستگاری.

اینک با لطف و عنایت خداوند به استقبال سال نو می رویم؛ هرچند سالی که گذشت همراه بود با فراز و فرود فراوان، رخدادهایی زیبا و شکوهمند که کام جان ها را شیرین کرد و وقایعی که تلخ کامی به بار آورد و داغ بر دل های هموطنان نهاد...

اما آنچه در شرایط کنونی با انتشار ویروس کرونا نمایان، درخشان و بالنده و موجبات مباهات است، تعهد و خدمت بی وقفه پرستاران، پزشکان و کادر بهداشت و درمان در مسیر تأمین، حفظ و ارتقای "سلامت" مردم شریف بود که با ارائه خدمات به شوق کعبه رضایت خالق و مخلوق همراه با صبوری و تحمل اعضای خانواده بزرگ سلامت خاصه همکاران عزیز مجموعه دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر را شایسته قدردانی و ستایش نموده است.

همچنین سال 1398، سال تداعی و تکرار ایثار و فداکاری دوران 8 سال دفاع مقدس بود که گروه های جهادی، نیروهای مخلص بسیجی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و ارتش جمهوری اسلامی، نیروهای مردمی، جامعه پزشکی و جان برکفان و ایثارگران خط مقدم پیکار با ویروس و بیماری کرونا، خالصانه در حفظ سلامتی جامعه، پیشگیری از شیوع ویروس، درمان و بهبود مبتلایان به ویروس تلاش شبانه روزی داشته اند. ان شاالله خداوند سبحان حافظ و نگهدار همه عزیزان باشد. 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر هم همگام با سایر گروه های جهادی و دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا اقداماتی انجام داده است از جمله: استریل کردن ماسک های تولیدی توسط گروه های جهادی شهرستان شوشتر، گندزدایی و محلول پاشی در امکان و فضاهای سطح شهرستان شوشتر، تلاش و اقدام برای تهیه محلول ضدعفونی دستها.   

امیدوارم که به فضل خدای متعال با برنامه ریزی و تلاش مضاعف کارکنان و هیات رییسه واحد، و نیز  همیاری و همکاری دستگاه¬های اجرایی شهرستان در آینده نزدیک شاهد شکوفایی و موفقیت های بیش از پیش برای مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر باشیم. 

در پایان، حلول سال نو و بهار طبیعت و تقارن آن با سالروز شهادت امام مهربانی و صبر، مظهر بندگی، باب الحوائج امام موسی کاظم (ع) را به محضر مقام معظم رهبری، مردم عزیز و صبور ایران اسلامی، جامعه پزشکی و دلاوران جبهه سلامت، مردم شریف و ولایتمدار دارالمومنین شوشتر، جامعه دانشگاهیان بویژه اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر تبریک و تسلیت عرض می نمایم. امیدوارم سال جدید، سالی پر از خیر و برکت و عاقبت بخیری توام با سلامتی برای همه مردم سرزمینمان ایران اسلامی باشد.

امید است با هماهنگی و همکاری ملت شریف در روز‌های آغازین سال نو با دعا کردن در درگاه خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) و نیز با ماندن در خانه، خودداری از سفر و حضور در اماکن عمومی، ضمن قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا سال ۹۹ را با سلامتی کامل آغاز و به پایان برسانیم. 

حسن براتی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر


( ۲ )

نظر شما :