آغاز ثبت‌نام وام‌های دانشجویی نیم‌سال دوم ۹۸-۹۹ صندوق رفاه دانشجویان

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۱ کد : ۵۳۹ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۲۴۵
آغاز ثبت‌نام وام‌های دانشجویی نیم‌سال دوم ۹۸-۹۹ صندوق رفاه دانشجویان

 

دانشجویان از ۱۶بهمن ماه جاری می‌توانند تقاضای خود را برای دریافت وام دانشجویی در نیم سال دوم تحصیلی ۹۸-۹۹ در سامانه صندوق رفاه ثبت کنند.

به گزارش خبرنگار آنا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم طی بخشنامه‌ای جدول زمان بندی نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در خصوص ثبت درخواست وام دانشجویان بر اساس بازه‌ی زمانی مشخص شده از سوی این صندوق را به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور اعلام کرد.

در این بخشنامه آمده است؛ به منظور تسریع در امر پرداخت و بهره مندی دانشجویان مستعد کم بضاعت، غیر بورسیه به استناد ماده ۱۲ اساسنامه صندوق رفاه دانشجویان از تسهیلات صندوق، دانشگاه‌ها ترتیبی اتخاذ دهند تا ضمن رعایت نکات اعلامیه این صندوق نسبت به ثبت اطلاعات متقاضیان و ارسال  لیست‌های وام در بازه‌ی زمانی تعیین شده اقدامات لازم را انجام بدهند.

بر اساس اعلام صندوق رفاه، اولویت پرداخت وام با لیست‌هایی است که فرایند ثبت تا تایید را زودتر سپری نموده باشند. بنابراین اهتمام بر پرداخت وام تا پایان اسفند ماه سال ۹۸ به دانشگاه‌هایی است که لیست خود را حداکثر تا تاریخ ۱۰ اسفند به این صندوق ارسال کنند. تا بر اساس منابع مالی صندوق رفاه در اولویت پرداخت وام قرار بگیرند.

همچنین سامانه دانشجویی (پرتال) برای ثبت تقاضای دانشجویان از تاریخ ۱۶بهمن ۹۸ تا پایان نیمسال تحصیلی فعال است. بنابراین ضروری است که کلیه متقاضیان نسبت به ثبت تقاضای خود فقط در سامانه دانشجویی به نشانی  www.bp.swf.ir اقدام کنند.

 


( ۱ )

نظر شما :