رئیس دانشگاه آزاد شوشتر:

نیازمند همفکری و ایده‌ اعضای هیئت علمی هستیم

۰۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۲ کد : ۴۶۱ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۶۲۰
نیازمند همفکری و ایده‌ اعضای هیئت علمی هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر گفت: این واحد دانشگاهی برای ادامه مسیر خود به همکاری، همراهی، همفکری و ایده‌های اعضای هیئت علمی خود نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار آنا، محمدحسین پورمحمدی ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی با رؤسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی که در سالن جلسات دانشکده علوم انسانی امام صادق(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر برگزار شد، اظهار کرد: از تلاش‌های رؤسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی در راستای دست‌یابی به اهداف بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و رسالت مهم دانشگاه در امر آموزش و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص قدردانی می‌کنم.

وی گفت: برای ادامه مسیر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر به همکاری، همراهی، همفکری و ایده‌های شما نیاز داریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر در مورد تشویق دانشجویان و حمایت از طرح‌ها و ایده‌های آنان، مباحث مالی دانشجویان، حضور فیزیکی استادان، لزوم برگزاری جلسه‌های دوره‌ای در داخل گروه‌های آموزشی، سنجش و ارزشیابی استادان، رفع دغدغه دانشجویان، ایجاد نشاط علمی و توجه به مجله‌های تخصصی گروه‌ها، مطالبی را بیان کرد. 

به گزارش آنا، در پایان هریک از حاضران در جلسه، نظر و پیشنهادهای خود را برای رشد و اعتلای دانشگاه در حوزه‌های گوناگون آموزشی و پژوهشی بیان کرده و بر اجرایی شدن آنها تأکید کردند.


( ۱ )

نظر شما :