رئیس دانشگاه آزاد شوشتر:

بومی‌سازی فناوری‌های نوین با ارائه ایده‌های خلاقانه محقق می‌شود

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۴۵۲ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۱۱۱۶
بومی‌سازی فناوری‌های نوین با ارائه ایده‌های خلاقانه محقق می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر گفت: با ارائه ایده‌های خلاقانه و بهره‌گیری از آموخته‌های عملی می‌توان بومی‌سازی فناوری‌های نوین را محقق کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محمدحسین پورمحمدی در جلسه شورای هم‌اندیشی که با موضوع چالش‌های فرا روی دانشگاه آزاد اسلامی و راهکارهای برون رفت آن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر برگزار شد، هدف از برگزاری این نشست را تعامل استادان و دانشگاه برای ارائه راهکارهای ارتقای علمی و تحقیقاتی دانشگاه، افزایش مشارکت دانشگاه و نقش استادان در راستای حل مشکلات جامعه و ارائه راهکارهای تأثیرگذار عنوان کرد.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های دانشگاه آزاد اسلامی خودکفایی و وابسته نبودن به شهریه دانشجویان است،‌ افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر به‌عنوان مجموعه‌ای بزرگ، فعال و پویای دانشگاهی نیازمند استفاده از همه ظرفیت‌ها بوده و در این راستا از آرا، نظرات و ایده‌های راهگشا و تجربیات استادان، فرهیختگان و همکاران استقبال می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر تأکید کرد: مجموعه دانشگاه ظرفیتی بسیار مهم برای منطقه است که برای توسعه و پیشرفت این نهاد علمی پژوهشی و آموزشی باید تلاش کرد و با ارائه ایده‌های خلاقانه، تلاش مضاعف، بهره‌گیری از تجربیات و آموخته‌های عملی می‌توان بومی‌سازی فناوری‌های نوین را محقق ساخته و منویات مقام معظم رهبری را در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی در حیطه فعالیت دانشگاهی عملیاتی کنیم.

به گزارش آنا، در این جلسه استادان و مدیران گروه‌ها نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی ارائه کردند و خواستار تداوم جلسه‌های مشترک با هیئت رئیسه دانشگاه شدند.


( ۲ )

نظر شما :