گیسویی عنوان کرد:

درمان دام‌ ۹ روستای شعیبیه توسط گروه دامپزشکی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شوشتر

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۷ کد : ۴۵۰ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۲۱۶۸

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر از فعالیت جدید گروه دامپزشکی بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی در مناطق سیل‌زده شعیبیه و درمان رایگان دام‌ در ۹روستا خبر داد.

احمدرضا گیسویی در گفتگو با خبرنگار آنا درباره فعالیت‌های جدید گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر اظهار کرد: دوره جدید آتش به اختیار اردوی جهادی دامپزشکی گروه جهادی شهید تاجبخش بسیج دانشجویی واحد شوشتر به‌صورت مستقل و خودجوش و با کمک همه‌جانبه قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان تهران از تاریخ  ۹ الی ۱۵ اردیبهشت در منطقه سیل‌زده شعیبیه برگزار شد.

وی با توجه به ویزیت، تجویز و تزریق رایگان دام‌های منطقه سیل‌زده شعیبیه گفت: تاکنون درمان دام‌ها در ۹ روستای ابوگروا یک، ابوگروا دو، یذاب، شیخ حسین، فارسیه دو، سری دو(شیخ جاسم)، عیله یک، ابوطیور دو و عبدالسید انجام شده است و دام‌های روستائیان و دامداران مناطق سیل‌زده زیر پوشش قرار گرفتند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر افزود: امید است با اتکال به قدرت لایزال خداوندی و پشتکار  دامپزشکان خستگی‌ناپذیر جهادی و تأمین دارو از طرق مختلف بتوانیم خدمات رایگان دامپزشکی را در آینده نزدیک و به‌صورت مداوم به‌‌ویژه در ماه مبارک رمضان به‌منظور پیشگیری و درمان بیماری‌های رایج در منطقه با قدرت بیشتر از گذشته در مناطق سیل‌زده انجام دهیم.


( ۱۳ )

نظر شما :