دبیر اجرایی کنگره بین المللی شهید ثالث:

دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری کنگره بین‌المللی قاضی نورالله شوشتری سنگ تمام گذاشت

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۶ کد : ۳۴۱ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۱۵۱۱
دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری کنگره بین‌المللی قاضی نورالله شوشتری سنگ تمام گذاشت

دبیر اجرایی دبیر اجرایی کنگره بین المللی شهید ثالث گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در برگزاری نخستین کنگره بین المللی شهید قاضی نورالله شوشتری سنگ تمام گذاشت.

به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام موسی شهریاری با بیان اینکه پویایی در دانشگاه آزاد شوشتر لمس می شود، افزود: برگزاری این کنگره نقطه عطفی برای گسترش فعالیت های فرهنگی و معرفی نقش مفاخر و عالمان شوشتر به جامعه است.

وی تصریح کرد: دکتر پورمحمدی رئیس دانشگاه آزاد شوشتر، تاکید زیادی بر ارائه فعالیت های فرهنگی و فرهنگ محوری برنامه ها و ایجاد پویایی و نشاط در دانشگاه را داشته به همین علت سبب شد تا اهتمام ویژه ای در برگزاری این کنگره در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شود.

شهریاری اضافه کرد: رویکرد حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی انجام کارهای بنیادی و اثرگذار، اعتقادی و سلوک دینی است.

وی با بیان ترویج انجام کارهایی مانند بزرگداشت عالمان دینی اظهار کرد: معرفی و شناساندن دانشمندان فاخر به نسل جوان از جمله کارهایی که باید ترویج شود چرا که این نوع امور هم معرفی اندیشمندان و هم معرفی سلوک عملی و الگوی زندگی اسلامی است.

وی تصریح کرد: آغاز سال 97 را با این کنگره بین المللی انجام شد که این مایه برکت و انجام فعالیتهای فرهنگی در همه ابعاد خواهد بود و ثابت کردیم که واحد شوشتر می تواند کار جهانی انجام دهد.


( ۱ )

نظر شما :