حضور پرشور کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۵ کد : ۳۱۳ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۵۴۷
حضور پرشور کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر با حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن با آرمانهای شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کردند و به جهانیان اعلام کردند تا آخرین قطره خون همواره پشتیبان ولایت فقیه خواهند بود و راه شهداء را ادامه خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر، حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر در حاشیه این راهپیمایی اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از رمز اتحاد، همدلی و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در راستای تجدید بیعت با آرمانهای شهداء و امام شهداء است.

دکتر شهریاری افزود: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه شرعی و ملی همه آحاد مختلف مردم است و دانشگا‌هیان به عنوان قشر روشنفکر جامعه وظیفه خود می‌دانند که در این گونه صحنه‌ها حضور پررنگ تری داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: این حضور حداکثری سبب ایجاد رعب و وحشت در بین استکبار ستیزان خواهد شد و به دشمنان اسلام اثبات کردند که ملت همیشه قهرمان ایران در این راهپیمایی نسبت به راهپیمایی‌های سال گذشته حضور بهتری داشته‌اند و دارند.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد شوشتر تصریح کرد: مردم شوشتر با حضور در همایشی بزرگ و به‌ یاد ماندنی، افتخار دیگری از وحدت و اتحاد ملی حول محور ولایت فقیه را رقم زده و حمایت و پشتیبانی خود را از آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری به همه مردم دنیا نشان دادند.

حجت الاسلام والمسلمین شهریاری گفت: عظمت و شکوه ملت بزرگ و مسلمان ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال، جواب کوبنده ای به کسانی است که نسبت به این مملکت چشم بد دارند و دچار کج اندیشی نسبت به این مرز و بوم هستند.

وی در پایان از حضور پرشور و با صلابت دانشجویان، کارکنان و اساتید که همواره در هر شرایطی در تمامی مراسم‌ها حضور پرشور دارند، تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 


۱ رای

نظر شما :